Денови на колективно садење на дрва во Македонија

Интернет порталот knezino.mk, се вклучува во поддршка на кампањата на граѓанската иницијатива, Денови на колективно садење на дрва во Македонија.🌳🌳

За подетални информации кликни ТУКА.


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,185LikesLike
72SubscribersSubscribe