Земјотрес инфо ВО ЖИВО

Информирајте се во живо за сите земјотреси и помали потреси што се случуваат во Европско-Медитеранскиот регион,каде што спаѓа и подрачјето на Македонија и поширокиот Балкански регион.

Овозможено од EMCS (Евро-Медитерански сеизмолошки центар)

Претходна објаваНАСКОРО !!!
Следна објаваСтаро Кичево (2) [ФОТО]

© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,190LikesLike
78SubscribersSubscribe