7.3 C
Kičevo
Monday, Октомври 26, 2020

[#СедетеДома] КИЧЕВО ВО ЖИВО 21:00ч [27.03.2020]

На Ваше барање почитувани читатели и посетители,admin тимот на knezino.mk вечерва од 21.00 часот ќе ја вклучи ротационата опција на web cam сервисот Кичево во живо.Преку нашата IP камера на секои 5 минути ќе имате можност да следите видео пренос во реално време од повеќе делови на Кичево бидејќи вечерва камерата нема да биде само фиксна, туку ќе ротира и ќе прикажува кадри од различни локации. #Затоа што Вие тоа го баравте. Ви благодариме на довербата и Ве очекуваме на нашиот chat со Вашите постови,предлози, коментари и сугестии.


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,056LikesLike
112FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

СООПШТЕНИЕ 25.10.2020

Се известуваат мештаните од село Кнежино во наредниов временски период додека траат градежните активности за изградба на патиштата во селото, ДА НЕ...

[#5] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.Започна втората фаза од проектот, тампонирање.

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.

[#4] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Драги пријатели, упатуваме апел за помош за нашиот кичевчанец Тони, кој вчера ненадејно му почина сопругата – да помогнеме!

И кога ни малку човек ќе се надева дека ќе се случи најлошото, тоа не бира. Вчера кичевската област беше потресена од...