[ ВИДЕО ] Кичево за време на Полициски Час [#СедетеДома]

ул. Маршал Тито
08.04.2020 година
16.20ч

Полициски час се почитува.
Овозможено од: МВР


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.