10.3 C
Kičevo
Wednesday, Октомври 28, 2020

Нова рубрика: МЕТЕО со Славчо Попоски – Малку поинаква прогноза

Почитувани,

Од сега па понатаму Вашиот медиум www.knezino.mk воспоставува соработка со најбараниот и најперспективниот македонски Метео прогнозер,Славчо Попоски од Струга.

Преку постојаната рубрика насловена како МЕТЕО со Славчо Попоски – Малку поинаква прогноза, почнувајќи од денес ќе можете секојдневно да се информирате и да добиете најбрзи,најреални и најпрецизни информации во компилирана форма за временската состојба во Македонија,Балканот и пошироко во светот.

Исто така ја користиме оваа прилика да Ве информираме дека Славчо Попоски како соработник на неколку реномирани македонски медиуми,меѓу кои од денес се вбројува и нашиот портал,е во завршни подготовки за пуштањето во етер на новиот специјализиран метеоролошки медиум во Македонија. Му посакуваме многу успех и среќа и со новиот проект,а за чијшто почеток ќе имаме чест и привилегија наскоро да Ве известиме.

Ви благодариме на довербата.
Следете не…


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,077LikesLike
115FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

[#6] Кнежино во изградба [ФОТО + ВИДЕО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Костенобер со стил [ФОТО]

Во земјата на костенот. #Есен2020 #Костенобер #Олдтајмер

СООПШТЕНИЕ 25.10.2020

Се известуваат мештаните од село Кнежино во наредниов временски период додека траат градежните активности за изградба на патиштата во селото, ДА НЕ...

[#5] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.Започна втората фаза од проектот, тампонирање.

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.