[ ПРОМО ] ХИТ на НЕДЕЛАТА со Тино Алексов [#СедетеДома]

Сабота 11.04.2020 година 20.00 h

Ексклузивно на knezino.mk,

Гостин-музички уредник: Тино Алексов,автор на успешниот проект БИСЕРИ НА МУДРОСТА

Придружете ни се, проследете го рафинираниот музички вкус и избор на нашиот сограѓанин Тино Алексов и гласајте за Вашиот музички фаворит.

Free your mind & enjoy / Ослободeте ги Вашите сетила и уживајте.

© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,194LikesLike
78SubscribersSubscribe