[#СедетеДома] Rock’N’Roll PERSPEKTIVA

Недела 12.04.2020 часот
Почеток на емитување 21.00 часот

Овозможено од Н.У.Ц.К.”Кочо Рацин” Кичево


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,194LikesLike
78SubscribersSubscribe