7.3 C
Kičevo
Monday, Октомври 26, 2020

[#седетедома] Следете го КИЧЕВО ВО ЖИВО (Live web cam+chat)

Eксклузивно на www.knezino.mk

Вклучете се во оnline сервисот и преку IP камерата на порталот knezino.mk следете го видео преносот во живо и со еден клик имајте увид во моменталната состојба во градот Кичево.Камерата ќе Ви овозможи поглед на повеќе делови од нашиот град и истата ќе ротира,односно ќе (менува) позиција на секои 5 минути.

Истовремено Ве повикуваме активно да се вклучите, да постирате и да коментирате на нашиот chat на тема околу актуелната ситуација со Корона вирусот и било кои други теми по Ваш избор.

Admin team-от на knezino.mk Ве очекува.

ЛИНК ДО КАМЕРАТА
www.kamera.knezino.mk


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,056LikesLike
112FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

СООПШТЕНИЕ 25.10.2020

Се известуваат мештаните од село Кнежино во наредниов временски период додека траат градежните активности за изградба на патиштата во селото, ДА НЕ...

[#5] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.Започна втората фаза од проектот, тампонирање.

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.

[#4] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Драги пријатели, упатуваме апел за помош за нашиот кичевчанец Тони, кој вчера ненадејно му почина сопругата – да помогнеме!

И кога ни малку човек ќе се надева дека ќе се случи најлошото, тоа не бира. Вчера кичевската област беше потресена од...