Сообраќаен аларм [10.12.2019 – 19:00ч]

Густа магла на превојот Стража.
Особено внимателно возење на делот од патот кон Гостивар.


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,190LikesLike
78SubscribersSubscribe