16 C
Kičevo
Thursday, Октомври 22, 2020

[#СедетеДома] ХИТ на Неделата

28.03.2020 година
Вечерва на програмата на порталот knezino.mk:

Нова интерактивна рубрика на Вашиот портал каде што посетителите ќе имаат можност помеѓу петте понудени музички нумери во вид на видео спот да гласаат за нивниот музички фаворит.
Победничката нумера според Вашите гласови ќе биде Хит на неделата на порталот knezino.mk.

Вечерашниот прв музички избор од пет нумери е на уредник-администаторот на порталот knezino.mk,Бобан Миноски.

Ве очекуваме со Вашите гласови,постови, коментари и предлози вечерва на www.knezino.mk

[yop_poll id=”4″]

© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,056LikesLike
112FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.

[#4] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Драги пријатели, упатуваме апел за помош за нашиот кичевчанец Тони, кој вчера ненадејно му почина сопругата – да помогнеме!

И кога ни малку човек ќе се надева дека ќе се случи најлошото, тоа не бира. Вчера кичевската област беше потресена од...

[#3] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Акција на ЕВН во с.Кнежино

По барање на Советот на Месната заедница с.Кнежино деновиве екипа на „ЕВН МАКЕДОНИЈА“ АД Скопје,КЕЦ Кичево,на повеќе...