Честит 8-ми март

Порталот knezino.mk на сите припаднички на понежниот пол им го честита празникот-Денот на жената 8-ми март, со прекрасната пригодна мелодија “Црвени рози” на легендата на македонската забавна музика, ненадминливиот Томислав Маниќ.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.