10.3 C
Kičevo
Sunday, Октомври 25, 2020

Knezino.mk во живо,интерактивно и мултимедијално

Посетителите на порталот knezino.mk покрај пристапот до нововоспоставениот web cam сервис Кичево во живо и т.н.”сhat room” (соба за разговор),во рамките на истата рубрика и на едно место,од денес па натаму ќе можат во живо да ја следат (слушаат) и специјализираната радио програмата на нашиот медиумски пријател и соработник Sky radio 102,5 fm од Скопје и тоа SKY RADIO – RETRO.

Станува збор за мошне слушана специјализирана радио програма каде акцент се става на најквалитетните ретро музички содржини од целиот свет по избор на уредниците на радиото. Со овој новитет Вашиот портал knezino.mk на Ваша диспозиција Ви ги става два од вкупно трите најслушани радијски сервиси на една од најслушаните радио станици во Македонија,Sky радио од Скопје.

Гледајте Кичево во живо во секое време,притоа слушајќи одбрана и најквалитетна музика и повелете на chat.
Порталот knezino.mk мисли на Вас и се грижи за Вашето добро расположение.

Ве очекуваме.


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,056LikesLike
112FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

[#5] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.Започна втората фаза од проектот, тампонирање.

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.

[#4] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Драги пријатели, упатуваме апел за помош за нашиот кичевчанец Тони, кој вчера ненадејно му почина сопругата – да помогнеме!

И кога ни малку човек ќе се надева дека ќе се случи најлошото, тоа не бира. Вчера кичевската област беше потресена од...

[#3] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.