ONLINE репертоар на Н.У.Ц.К.”Кочо Рацин” Кичево 18-20.04.2020 година [#СедетеДома]

18.04.2020 Сабота во 18:00 Проследете го Концертот “Песна за јунаците„

18.04.2020 Сабота во 21:00 Уживајте во комедијата „Лимонада во друштво на директорот“

19.04.2020 Велигденски концерт 2019 – 18:00

19.04.2020 Претстава во 21:00


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,184LikesLike
70SubscribersSubscribe