12.3 C
Kičevo
Thursday, Октомври 22, 2020

SKY Radio: Утринска програма

Бидете дел од најслушаната утринска контактна радио програма во Македонија на Sky radio 102,5 fm со водителот Наташа Јанкуловска Торевска,секој работен ден во терминот од 08 до 12 часот.
Сервисни информации,тема на денот,култура,занимливости,гостувања, промоции,вести на секој час,наградни игри,коментари и ставови на слушателите итн…,а сето тоа измиксано и надополнето со најдобрата музика за Ваше пријатно и неповторливо доживување.

Тема за денес: Љубов на прв поглед.

Контакт телефон за вклучување во програма: 02 313 2065

Коментари на:
www.facebook.com/SkyRadio102.5FM/

Слушајте Sky radio 102,5 fm ексклузивно и на Вашиот портал www.knezino.mk


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,056LikesLike
112FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.

[#4] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Драги пријатели, упатуваме апел за помош за нашиот кичевчанец Тони, кој вчера ненадејно му почина сопругата – да помогнеме!

И кога ни малку човек ќе се надева дека ќе се случи најлошото, тоа не бира. Вчера кичевската област беше потресена од...

[#3] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Акција на ЕВН во с.Кнежино

По барање на Советот на Месната заедница с.Кнежино деновиве екипа на „ЕВН МАКЕДОНИЈА“ АД Скопје,КЕЦ Кичево,на повеќе...