[ФОТО] БОЖИЌ во Кнежино 07.01.2020 година

МИР БОЖЈИ!
ХРИСТОС СЕ РОДИ!

НАВИСТИНА СЕ РОДИ!

Тимот на knezino.mk Ви посакува Божиќната магија во Вашите домови да трае преку целата година.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.