Вандализам+примитивизам +идиотизам

Дел од новопоставените сообраќајни знаци во с.Кнежино не издржаа ни нецела година пред истите да бидат предмет на вандализам и avg antivirus kuyhaa деструкција од најниски побуди .😤😤😤

Наскоро повторно ќе бидат доведени во првобитна положба.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.