[ВИДЕО] Кичево TimeLapse (24 часа во 1 минута)

Датум: 04.02 – 05.02.2020

Локација: ул. Маршал Тито

Поглед од: Н.У.Ц.К. “Кочо Рацин” – Кичево.

ЛИНК ОД КАМЕРА: www.kamera.knezino.mk


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.