[ ЕКСКЛУЗИВНО ] Фото колаж разгледница на Кнежинскиот манастир, Свети Георгиј [ГАЛЕРИЈА ТРЕТ ДЕЛ]

Природа…духовност…хармонија…идила… Се на едно место. Посетете го Кнежинскиот манастир “Свети Георгиј Победоносец”.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.