[ДОКУМЕНТАРНО МУЗИЧКА ЕМИСИЈА] Јордан Пиперка – Ајде пушки пукаат

Емисија снимена во родниот крај на војводата со учество и на негови роднини.

proshow producer 7 crack

download driver agent full crack

Благодарност до Архива Македонија за отстапениот видео материјал.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.