Ексклузивно видео КИЧЕВО во 1981 година

Документарна емисија”Љубопитна камера – Средби курирче-Кичево”

Погледнете ја документарната емисија на РТВ Скопје снимена во далечната 1981 година.

Редок запис од ризницата на Македонската радио-телевизија со уникатни и

kundli chakra 2017 – professional edition with crack

download minitool partition wizard full kuyhaa

носталгични снимки од Кичево кое сега за жал вонајголем дел го нема.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.