[ ЕКСКЛУЗИВНО ] Фото колаж разгледница на Кнежинскиот манастир, Свети Георгиј [ГАЛЕРИЈА ВТОР ДЕЛ]

Сјајот на белите и кристални снежни прекривки и мирот кој го дава Манастирот Сети Георгиј сокриен во недопрената природа на село Кнежино се само дел од убавините кои може да ви ја згреат душата и во ладните зимски денови..


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.