Зимска идила [ФОТО]

Манастир Св.Ѓорѓија” – с.Кнежино 30.11.21

Фото: Ѓоко Јованоски


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.