Исчистен од дива вегетација селскиот пат од викенд-населбата до м.в.”Блато” [ФОТО]

ПРЕД


ПОТОА


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.