Кнежино невреме

Невреме со град во Село Кнежино

Време:18 часот

Претходна објаваКнежино промо видео
Следна објаваСООПШТЕНИЕ 17.06.2019

© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,185LikesLike
72SubscribersSubscribe