Кнежино промо видео

Природа ,историја со археологија,вековна традиција,духовност,трајни вредности,непокор…

Едноставно безвременски и се на едно место

Видео разгледница Село Кнежино и Кнежински манастир Св.Ѓорѓија 08.06.2019 година


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,184LikesLike
66SubscribersSubscribe