[ФОТО] с.Кнежино 10.03.2020 година

Контрола на состојбата со водоводниот систем по најновите обилни врнежи од дожд.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.