Мини фоторепортажа 10.08.2019

Мини фоторепортажа с.Кнежино,10.08.2019 година.
Санација на пукнатина на главниот селски резервоар на вода во изведба на нашите пријатели и врвни професионалци од “АР-БА УНИВЕРЗАЛ ИЗГРАДБА” од с.Лисичани.


AR-BA
Hidring

© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.