Митровден во црквата “Св. Димитрија”во с.Кнежино [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Претходна објаваСтаро Кичево [ФОТО]
Следна објаваПРЕД И ПОТОА [ФОТО]

© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.