10.3 C
Kičevo
Wednesday, Октомври 28, 2020

Нова рубрика на нашиот портал

Вашиот портал www.knezino.mk се труди да ја збогати својата содржина и понуда со цел да се доближи до што е можно поширока публика и да ги задоволи Вашите разновидни и пребирливи вкусови.
Имаме задоволство да им соопштиме на нашите читатели и посетители дека почнувајќи од денес преку нашата web страна во посебна рубрика ќе можат секојдневно 24/7 да ги следат и да се информираат за најновите вести и актуелности од земјата,регионот и пошироко ,од областа на политиката, економијата, културата, забавата, спортот итн…
Сето тоа е овозможено благодарение на нашата соработка со еден од најреномираните електронски медиуми во нашата земја познат по својствениот начин на работа и професионалното, проверено,правовремено,неутрално и објективно информирање. Станува збор за платформата и web страницата за вести и медиуми, skopje24.mk ,како еден од ретките медиуми кај нас со огромна доверба во јавноста и публиката,а за што меѓу другото,показател се и огромниот број на посетители и следачи на социјалните мрежи и во што ќе може да се уверат и читателите и посетителите на нашиот сајт.

Бидете секогаш во тек со времето и настаните со Вашиот омилен портал и имајте ги вистинските информации.
Почитувани читатели и посетители,како и ценети членови на нашиот клуб на пријатели кој секојдневно станува се поброен,тимот на www.knezino.mk Ви благодари на укажаната доверба.


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,077LikesLike
115FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

[#6] Кнежино во изградба [ФОТО + ВИДЕО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Костенобер со стил [ФОТО]

Во земјата на костенот. #Есен2020 #Костенобер #Олдтајмер

СООПШТЕНИЕ 25.10.2020

Се известуваат мештаните од село Кнежино во наредниов временски период додека траат градежните активности за изградба на патиштата во селото, ДА НЕ...

[#5] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.Започна втората фаза од проектот, тампонирање.

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.