Подготовки за зимски режим на одржување на локалниот пат за с.Кнежино [ФОТО]

Благодарност до ЈП „Македонија пат“ Битола,Подружница Кичево за отстапената количина (мешавина на ризла и сол).


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.