Подготовки за следната фаза од зафатите на селскиот водовод [ФОТО]

с.Кнежино,м.в.”Гаваз” и м.в.”Конопишта”


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.