Поставување на информациона табла (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

На иницијатва на селскиот одбор денес на 02.06.2019 година на М.В. Блато во село Кнежино се постави информациона табла за селото.Истовремено се спроведе и работна акција за косење на пристпниот пат до селото и голема благодарност до Боби Божиноски и Раде Кипроски.Најголема благодарност до спозорите и донаторите TEAM Inzinering-Кичево и Microcom Print – Кичево.Исто така за брзо време во близина на истата локација ќе биде поставен и патоказ за селото.

 Crack download Crack download Download Crack Crack download Download Crack Crack download Download Crack Crack download


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.