Прв ден БОЖИЌ с.Кнежино 2022 [ФОТО+ВИДЕО]

Црква,,Св.Димитрија” с.Кнежино Лето господово 2022-ро (07.01./25.12.-стар стил)


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.