Прв ден Велигден во кнежинскиот манастир [ФОТО]

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
НАВИСТИНА ВОСКРЕСЕ
!

За многу години.
Честит ВЕЛИГДЕН!


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.