ПРЕД И ПОТОА [ФОТО]

с.Кнежино 02.11.2019 година

с.Кнежино 09.11.19 година

Благодарност од Советот на МЗ с.Кнежино до Фирма “ЛИНДИ” за помошта во санирањето на депонијата.

Апелираме до мештаните да не придонесуваат за повторно создавање на вакви грди слики.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.