[ФОТО] Пролетен снег пред Велигден [#СедетеДома]

с.Кнежино
15.04.2020 година
08,30 часот
Локална температура 0 степени


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.