10.3 C
Kičevo
Sunday, Октомври 25, 2020

[ПРОМО] Продажен штанд “Кнежино” (Кнежино FAN SHOP)

Почитувани,

Ве покануваме да го посетите новиот продажен штанд “Кнежино” кој е поставен во рамките на големиот “MAXI MARKET” на ул.”Магистрален пат” во Кичево,поточно на самиот влез во маркетот.

Единствено на овој штанд и ексклузивно во големиот “MAXI MARKET” во Кичево ќе можете да пронајдете најразновидни брендирани производи и сувенири со грбот на село Кнежино и со мотиви од селото и Кнежинскиот манастир “Св.Ѓорѓија”,како и производи и сувенири со логото на порталот knezino.mk,сето тоа по пристапни цени.

Тимот на порталот knezino.mk од кого потекна ваквата идеја , за помошта и соработката во реализацијата на нашата замисла им изразува посебна благодарност на нашите помагатели и соработници Дизајн студиото “MICROCOM” од Кичево и на “УНИМАК 95” – “МАХI MARKETI” од Кичево,без чие учество овој проект немаше да биде возможен.

Посетете го големиот “MAXI MARKET” во Кичево и искористете ги предновогодишните акции,поволности,попусти и бројни изненадувања и искористете ја ексклузивната можност по поволни цени да купите производи и сувенири со брендот “Кнежино”.


© Кнежино.мк – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,056LikesLike
112FollowersFollow
47SubscribersSubscribe

Последни објави

[#5] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.Започна втората фаза од проектот, тампонирање.

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем

Изградба на шахта на спојот (влезот) на цревото од стариот реконструиран резервоар во постоечкиот водоводен систем.

[#4] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.

Драги пријатели, упатуваме апел за помош за нашиот кичевчанец Тони, кој вчера ненадејно му почина сопругата – да помогнеме!

И кога ни малку човек ќе се надева дека ќе се случи најлошото, тоа не бира. Вчера кичевската област беше потресена од...

[#3] Кнежино во изградба [ФОТО]

Го следиме прогресот во реализацијата на проектот за уредување на улиците и патиштата во с.Кнежино.