Работна акција,09.07.2023 година [ФОТО]

Косење, кастрење и чистење на влезот во селото,м.в.”Почивалка”, ул.”Пилаоска”…


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.