Старт на нов проект на м.в.”Почивалка” [ФОТО]

Уредување на просторот на влезот од селото кој досега претставуваше дива депонија


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.