[ФОТО + ВИДЕО] с.Кнежино 01.04.2020 година

Село Кнежино 01.04.2020 година, 09.00 часот.
Локална температура -1 степен.

Тоа е се народе за оваа зима!


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.