ФОТО градежен дневник

Локација: Манастир „Св.Георгиј Победоносец“ – с.Кнежино

Датум: 17.11.2019 година

Објект: Изградба на пречистителна станица (Колектор) за отпадни води

Инвеститор: Македонска Православна Црква-ОА-ДКЕ

Изведувач:Фирма Линди


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.