[ФОТО] Кичево во магла 16.01.2020

Поглед од с.Кнежино.
16.01.2020 година;07,30 часот;Локална температура -4 степени.
Фотографирано од 1020 m надморска височина.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.