[ФОТО] с.Кнежино 23.03.2020

с.Кнежино 23.03.2020 година, 08.00 часот ,температура на воздухот -2


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.