[#12] Кнежино во изградба [ФОТО]

Поставување бекатон на вториот крак што води до црквата „Св. Димитрија“.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.