[ПРЕМИЕРА 2 ДЕЛ] † 50 ГОДИНИ АФТОКЕФАЛНОСТ НА МПЦ-ОА / 50 ГОДИНИ ОД ФОРМИРАЊЕТО НА ДЕБАРСКО-КИЧЕВСКА ЕПАРХИЈА – 17.09.2017

Благодарност до МПЦ-ОА – ДЕБАРСКО-КИЧЕВСКА ЕПАРХИЈА за отстапениот материјал.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.