“Четврта” пролетна “off road” офанзива [ФОТО]

с.Кнежино,месност “Гаваз” 30.04.2022 година Старт на работите за реконструкција и подобрување на селскиот водоснабдителен систем


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.