Kicevo by Night [ ФОТО ГАЛЕРИЈА ]

Панорамски слики од Кичево ноќе, сликани со нашата web cam live камера инсталирана на покривот на Н.У.Ц.К.”Кочо Рацин” во Кичево преку која Ви е овозможен сервисот Кичево во живо,ексклузивно на нашиот сајт.

Уживајте и следете го нашиот портал knezino.mk и сервисот Кичево во живо (live web cam,радио + chat).

www.kamera.knezino.mk


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.