Манастир “Св.Георгиј Победоносец” с.Кнежино 09.12. лето Господово 2022 година

09.12. лето Господово 2022 година

Вековите и за многу години!!!


Благодарност за отстапените фотографии до Фрањо Павичиќ.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.