Работна акција 05.08.2022 [ФОТО + ВИДЕО]

Од денешната успешна работна акција за чистење од вегетацијата на ул.”Пилаоска”,а пред почетокот на градежните работи.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.