Спортско Кичево 1973 година [ВИДЕО]

Инсерти од емисијата Телеспорт на РТВ Скопје снимени и емитувани во далечната 1973 година.

easeus data recovery wizard 11.8 crack full version

vpn gate client

Панорама на Кичево,Соколаната, игралиштето на ФК Напредок,Гимназијата Мирко Милески,РК Партизан,Томе Павичиќ,Бошко Трпески и многу други.

Благодарност до: Arhiva Makedonija/Aрхива Македонијa


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.